Бош Авто Сервіс Таксопарк

Запоріжжя, вул. Шкільна, 4

ПН-ПТ: 8:30 – 17:30

Запоріжжя, вул. Шкільна, 4

Ремонт, реставрація, перевірка форсунок Common Rail Bosch, Denso, Delphi

Системи уприскування палива Common Rail сьогодні серійно встановлюються практично на всіх автомобілях з дизельними двигунами. Її застосування знижує витрату палива на 15%, зменшує рівень токсичності вихлопних газів і знижує знос двигуна. При цьому потужність дизельного двигуна зростає на 35-40%. Форсунки CR, через які паливо впорскується безпосередньо в камеру згоряння, управляються електронним блоком двигуна. Якість і склад суміші, тиск відкриття форсунки, момент початку впорскування регулюються комп’ютерною системою автомобіля на підставі сигналів від електронних датчиків встановлених на дизельному двигуні, які відстежують показники роботи мотора.

Коли час ремонтувати дизель?

Які ознаки вказують на те, що пора перевірити стан автомобіля?

• Поява сторонніх шумів і стукотів;

• двигун глухне при збільшенні швидкості;

• під час руху падає потужність мотора;

• важко або неможливо запустити двигун, особливо в зимовий час;

• з труби йде білий або чорний дим.

При наявності навіть однієї з проблем мотору потрібна діагностика і ремонт, які бажано виконати в найкоротші терміни. В іншому випадку знадобиться капітальний ремонт дизельного двигуна, що обійдеться значно дорожче.

Ремонт форсунок Common Rail – одна з найбільш затребуваних послуг, що надаються дизель сервіс “Бош Авто Сервіс Таксопарк”. Наш автосервіс має в розпорядженні високотехнологічне устаткування для перевірки форсунок CR згідно з тест планами виробників, по ремонту і регулювання систем Common Rail. Механіки дизельного паливного цеху регулярно проходять спеціалізоване навчання і мають багаторічний досвід усунення несправностей всіх елементів дизельної паливної апаратури Коммон Рейл.

Послуги з ремонту форсунок Common Rail надаються для клієнтів дизельного сервісу Бош Авто Сервіс Таксопарк:

  • діагностика і ремонт паливної апаратури Common Rail;
  • ремонт та регулювання форсунок Коммон Рейл;
  • ремонт паливного обладнання CR.

СТО Бош Авто Сервіс Таксопарк оснащено найсучаснішим діагностичним обладнанням для швидкого і точного пошуку і усунення несправностей. Саме тому в Бош Авто Сервіс Таксопарк Ваш автомобіль в надійних руках.

Ми робимо все для Вашого автомобіля!

Відгуки наших клієнтів

Марина Моисеенко

Доступные цены, достойный уровень обслуживания. Рекомендую!

Андрей Величко

Впервые обратился на станцию на диагностику ходовой и двигателя. А также мелкий ремонт некоторых узлов. Заявку оставил на сайте, перезвонили очень быстро и записали. На станции автомобилем занимались адекватное количество времени. Расположение отличное. Отдельно хотелось бы отметить работу приемщика Александра.

 

Сергей Конотовский

Очень нравится сервис !!!! Уже 5 лет с ними!!!!

Сергей Григорьев

Обращался к ребятам по поводу проточки тормозных дисков. Всё супер, отдали авто через 2 часа. Диски протачивали прямо на машине.

DMITRIY SYROV

1. Менял тут недавно моторное масло и фильтр. Порадовала пунктуальность администрации и точность работы мастера. Старый масляный фильтр в багажник кинуть забыли – это не существенный минус.
2. Мое второе “пришествие” на эту СТО также прошло успешно. На этот раз я менял пружины по кругу на своей CRV-3. Работы выполнили на отлично.
P.S. по какой-то неведомой мне причине, мастера не положили в багажник замененные пыльники и отбойники передних амортизаторов.

Чому обирають нас

ЯКІСТЬ РОБІТ
Ми робимо роботу якісно та вчасно
ПОМІРНІ ЦІНИ
Оптимальне співвідношення ціни і якості
ЧЕСНІСТЬ
Ми ремонтуємо і міняємо тільки те, що дійсно потрібно!
ГАРАНТІЯ НА РОБОТУ ТА ЗАПЧАСТИНИ
Надаємо гарантію на всі проведені роботи та придбані у нас запчастини

Зв’язатися з нами

пн. - пт. — c 8:30 до 17:30
выходной — сб., вс.

+38 067 679-96-96

+38 050 325-96-96

или
Записатися

СТО Бош Авто Сервіс Таксопарк

м. Запоріжжя
вул. Шкільна, 4
(067) 679-96-96
(050) 325-96-96

Режим роботи:
з 8:30 до 17:30
вихідний – субота, неділя

Записатися