Бош Авто Сервіс Таксопарк

Діагностика та ремонт двигуна

Бош Авто Сервіс Таксопарк пропонує повну діагностику і якісний ремонт двигуна в Запоріжжі. Проходження доскональною, а також регулярної перевірки двигуна автомобіля допоможе виявити або уникнути неполадки, тим самим збереже ваші гроші та нерви.

Ми радимо проводити діагностику несправності двигуна при наступних випадках:

  • двигун запускається з труднощами або не запускається зовсім
  • провалюються або «плавають обороти
  • пропадає потужність, «тяга» під час руху
  • з’являються сторонні шуми під час роботи
  • збільшується витрата палива.

Це типові, але далеко не єдині ознаки несправностей двигуна машини. Якщо виникає серйозна проблема, на панелі приладів загоряється індикатор Check Engine. В цьому випадку відкладати візит в Бош Авто Сервіс Таксопарк не варто.

Як показує практика, навіть коли автомобіль їздить без нарікань, в 90% випадків є відхилення від норми в роботі двигуна. Вони непомітні, але з кожним кілометром збільшується ризик виходу мотора з ладу в  невідповідний момент. А ціна ремонту цього вузла завжди велика. Щоб позбавити себе від зайвих витрат і продовжити термін служби двигуна, раз в шість місяців проводиться профілактичний огляд цього вузла автомобіля. Виявити приховані неполадки в будь-якій частині мотора дозволить комп’ютерна діагностика двигуна.

Після проведення діагностики наші фахівці розкажуть про всі особливості чи несправності двигуна вашого авто. Крім того, вам нададуть на вибір всі можливі способи розв’язання проблеми, а також призведуть ціни деталей і повну вартість ремонту двигуна.

Фахівці Бош Авто Сервіс Таксопарк рекомендують Вам проводити комплексну діагностику, технічне обслуговування і своєчасний ремонт двигуна – це дозволить вам зберегти й підтримувати належний технічний стан автомобіля, а також уникнути зайвих витрат.

Запишіться на діагностику і ремонт двигуна в Бош Авто Сервіс Таксопарк за телефонами:

+38 067 679-96-96
+38 050 325-96-96

Зв’язатися з нами

пн. - пт. — c 8:30 до 17:30
выходной — сб., вс.

+38 067 679-96-96

+38 050 325-96-96

или
Записатися

СТО Бош Авто Сервіс Таксопарк

м. Запоріжжя
вул. Шкільна, 4
(067) 679-96-96
(050) 325-96-96

Режим роботи:
з 8:30 до 17:30
вихідний – субота, неділя

Записатися