Бош Авто Сервіс Таксопарк

Ремонт і технічне обслуговування автомобілів у Запоріжжі!

Ми робимо все для Вашого автомобіля!

Наші контакти

Послуги Бош Авто Сервіс Таксопарк

Планове ТО і гарантійне обслуговування автомобілів ГАЗ, Niva, Газель, УАЗ, ПАЗ, Geely, Ssang Yong, Chevrolet, MG проданих компанією”АІС”

В гарантійний період наші клієнти можуть розраховувати на безкоштовне усунення несправностей, що виникли в результаті виробничий дефект, а також на заміну дефектних деталей і вузлів на нові оригінальні запасні частини.

Діагностика автомобіля

Після проходження діагностики в Бош Авто Сервіс Таксопарк ви отримаєте на руки детальну діагностичну карту, що дозволить Вам комплексно оцінити стан вашого автомобіля, виявити приховані і незначні дефекти, що можуть стати причиною дорогого ремонту в майбутньому.

Розвал-сходження

Розвал-сходження необхідно регулярно перевіряти в кожному автомобілі. Від правильності налаштувань  кутів залежить безліч інших речей: швидкість зносу шин, керованість автомобіля, рівень витрати палива. Виявляється вплив на траєкторію руху авто при гальмуванні. Правильно налаштований розвал-сходження забезпечить вам безпеку на дорозі й може, навіть, зберегти життя.

Шиномонтаж

Фахівці Бош Авто Сервіс Таксопарк підходять до шиномонтажу з особливою увагою!

Діагностика та ремонт двигуна

Бош Авто Сервіс Таксопарк пропонує повну діагностику і якісний ремонт двигуна в Запоріжжі. Проходження доскональною, а також регулярної перевірки двигуна автомобіля допоможе виявити або уникнути неполадки, тим самим збереже ваші гроші та нерви.

Ремонт і заправка автокондиціонерів

Своєчасна діагностика дозволить кондиціонеру прослужити надійно і досить довго. В іншому випадку, потрібно буде вкластися в повноцінний або частковий ремонт.

Пакети обслуговування

ТО автомобілів

  • Технічне обслуговування автомобілів

    від 120 грн

Діагностика автомобіля

  • Підготовка автомобіля до літа

    120 грн.
Записатися

Про компанію

Компанія Bosch – лідер у галузі розробки і виробництва діагностичного обладнання для сучасних станцій техобслуговування, а також в області виробництва автомобільних запасних частин, систем і компонентів. Стрімкий розвиток автомобільних технологій принципово змінило методику ремонту автомобілів. Якісна діагностика та ремонт сучасного автомобіля можливі за умови, коли автосервіс оснащений новітнім обладнанням і де працюють кваліфіковані і навчені фахівці. Це дозволяє швидко і…

Докладно

Акції і новини

Как проверить автомобиль весной?

Перечень необходимых процедур, возможно, покажется чересчур обширным, но безопасность требует чёткого следования...

Акції 21 Березня 2019
Диагностика автомобиля

Вы хотите чувствовать себя безопасно и комфортно за рулем Вашего автомобиля?  Запишитесь...

Акції 22 Жовтня 2018

Зв’язатися з нами

пн. - пт. — c 8:30 до 17:30
выходной — сб., вс.

+38 067 679-96-96

+38 050 325-96-96

или
Записатися

Відгуки наших клієнтів

Сергей Конотовский

Очень нравится сервис !!!! Уже 5 лет с ними!!!!

Сергей Григорьев

Обращался к ребятам по поводу проточки тормозных дисков. Всё супер, отдали авто через 2 часа. Диски протачивали прямо на машине.

DMITRIY SYROV

1. Менял тут недавно моторное масло и фильтр. Порадовала пунктуальность администрации и точность работы мастера. Старый масляный фильтр в багажник кинуть забыли – это не существенный минус.
2. Мое второе “пришествие” на эту СТО также прошло успешно. На этот раз я менял пружины по кругу на своей CRV-3. Работы выполнили на отлично.
P.S. по какой-то неведомой мне причине, мастера не положили в багажник замененные пыльники и отбойники передних амортизаторов.

Наші партнери

СТО Бош Авто Сервіс Таксопарк

м. Запоріжжя
вул. Шкільна, 4
(067) 679-96-96
(050) 325-96-96

Режим роботи:
з 8:30 до 17:30
вихідний – субота, неділя

Записатися