Бош Авто Сервіс Таксопарк

Запоріжжя, вул. Шкільна, 4

ПН-ПТ: 8:30 – 17:30

Запоріжжя, вул. Шкільна, 4

Перевірка автомобіля перед далекою поїздкою

Стандартна процедура включає перевірку деталей, схильних до спрацювання, і компонентів, що впливають на безпеку, у тому числі виконують перевірку світла.

Програма мінімум: ходова

Ходова забезпечує керованість, комфорт, динаміку й безпеку для водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Основні й додаткові елементи (пружини, ресори, буфери стиснення, гумово-металеві шарніри), амортизатори. Через спрацювання цих елементів зменшується кліренс, змінюються кути встановлення коліс, машина менш впевнено тримається дороги. Спрацювання амортизаторів загрожує зростанням коливань безпружинних мас, що знижує зчеплення коліс із дорогою.

Стабілізатор поперечної стійкості відповідає за зниження крену автомобіля під час поворотів.

Від сильного удару в ямку може суттєво змінитися «розвал-сходження». Тоді зростає опір коченню передніх коліс й збільшується витрата палива. Інша неприємність — на великих відстанях підвищується ризик «зжувати» гуму внаслідок відхилення розвалу від норми. Зміна плеча обкатки зумовлює курсову нестійкість, погану керованість і спрацювання підшипників. Авто зі значно зміненими кутами встановлення коліс може підвести: під час виїзду із сухого асфальту на мокрий машину почне «заносити».

Перевірка стану гальм

Несправність системи гальмування спричинюється не тільки механічною втомою вузлів, негативно впливають також коливання температур, рівня вологості, нерівномірний розподіл навантаження.

Під час обстеження часто виявляються такі проблеми: заклинив поршень або послабилося кріплення супорта, знижується рівень гальмівної рідини в циліндрах, пошкодилися трубопроводи й шланги, забруднилися накладки колодок, педаль гальма глибоко входить або туго натискається. Будь-яка з цих несправностей знижує безпеку керування автомобілем і для водія, і для третіх осіб.

Діагностика стоянкового гальма виявляє заїдання або корозію деталей, збільшену довжину тяги (троса). Чи потрібен вам в поїздці «ручник», який відмовив?

Проблеми зазвичай видають сторонні шуми, свисти й відхилення від прямолінійної траєкторії руху під час гальмування. Це вже «гостра стадія захворювання» з чітким приписом вирушати на ремонт. Але є приховані процеси, які визначить тільки автомеханік.

Повертаючись до рідин

Ви перевірили їх рівень — нормальний. А чи можете ви перевірити якість? Наприклад, гальмівна рідина гігроскопічна, тобто згодом вбирає вологу, що призводить до втрати експлуатаційних властивостей ГР. Це загрожує виходом гальм з ладу. Перевіряється якість спеціальними приладами. У вас вони є?

Рівень знижений? Можна долити. Але немає гарантій, що не сталася розгерметизація системи або не утворилися мікротріщини на робочих ємностях і шлангах.

Щоб не заглухнути: діагностика електричної системи

Якщо пробіг автомобіля значний, не зайве перевірити генератор: регулятор напруги, діодний міст і рівень струму зарядки. Генератор, що працює з відхиленнями, не забезпечує нормальної підзарядки акумулятора. Наслідок — АКБ повністю розряджається і двигун заглухає.

Поширена проблема — спрацювання або послаблення ременя генератора.

 

+38 067 679-96-96
+38 050 325-96-96

Відгуки наших клієнтів

Марина Моисеенко

Доступные цены, достойный уровень обслуживания. Рекомендую!

Андрей Величко

Впервые обратился на станцию на диагностику ходовой и двигателя. А также мелкий ремонт некоторых узлов. Заявку оставил на сайте, перезвонили очень быстро и записали. На станции автомобилем занимались адекватное количество времени. Расположение отличное. Отдельно хотелось бы отметить работу приемщика Александра.

 

Сергей Конотовский

Очень нравится сервис !!!! Уже 5 лет с ними!!!!

Сергей Григорьев

Обращался к ребятам по поводу проточки тормозных дисков. Всё супер, отдали авто через 2 часа. Диски протачивали прямо на машине.

DMITRIY SYROV

1. Менял тут недавно моторное масло и фильтр. Порадовала пунктуальность администрации и точность работы мастера. Старый масляный фильтр в багажник кинуть забыли – это не существенный минус.
2. Мое второе “пришествие” на эту СТО также прошло успешно. На этот раз я менял пружины по кругу на своей CRV-3. Работы выполнили на отлично.
P.S. по какой-то неведомой мне причине, мастера не положили в багажник замененные пыльники и отбойники передних амортизаторов.

Чому обирають нас

ЯКІСТЬ РОБІТ
Ми робимо роботу якісно та вчасно
ПОМІРНІ ЦІНИ
Оптимальне співвідношення ціни і якості
ЧЕСНІСТЬ
Ми ремонтуємо і міняємо тільки те, що дійсно потрібно!
ГАРАНТІЯ НА РОБОТУ ТА ЗАПЧАСТИНИ
Надаємо гарантію на всі проведені роботи та придбані у нас запчастини

Зв’язатися з нами

пн. - пт. — c 8:30 до 17:30
выходной — сб., вс.

+38 067 679-96-96

+38 050 325-96-96

или
Записатися

СТО Бош Авто Сервіс Таксопарк

м. Запоріжжя
вул. Шкільна, 4
(067) 679-96-96
(050) 325-96-96

Режим роботи:
з 8:30 до 17:30
вихідний – субота, неділя

Записатися