Бош Авто Сервіс Таксопарк

Ремонт і заправка автокондиціонерів

Система клімат-контролю охолодження всередині салону автомобіля врятує водія і пасажирів в спекотну погоду. Сучасні технології можуть не просто охолодити повітря, вони будуть підтримувати зазначену температуру. Своєчасна діагностика дозволить кондиціонеру прослужити надійно і досить довго. В іншому випадку, потрібно буде вкластися в повноцінний або частковий ремонт. У більшості випадків причиною несправності системи автокондиціонера виявляється витік фреону. Для виявлення поломки або місця витоку необхідно проводити діагностику, вибравши один з найбільш оптимальних способів. А лише після цього, приступати до заправки або ремонту.

Заправка автомобільного кондиціонера

Якщо система справна, але фреон все одно йде, причиною цього може бути перепад температури або вібрації. В такому випадку потрібно заправити систему повністю. Додатково заправка кондиціонера може бути необхідністю при проведенні діагностики.

Зазначимо, що більшість звертається до фахівців тільки тоді, коли неполадки вже явні або система взагалі не працює. Звичайна заправка в цьому випадку не виправить ситуацію, потрібно попередньо усунути всі причини несправності.

Як зрозуміти, що система кондиціонування вимагає заправки?

  • В салоні відчувається запах випарів різних рідин.
  • Відчувається постійна вібрація.
  • Температури в салоні вашого автомобіля нестабільна.

Звертайте увагу на будь-які зміни у вашому автомобілі та ви зможете вчасно визначити проблему.

Ремонт автомобільного кондиціонера

Ремонт автокондиціонерів може бути запланованим або ж зовсім несподіваним. Навіть якісний дорогий кондиціонер, може не витримати інтенсивність навантаження, що призведе до швидкого зносу системи. Ремонт автокондиціонера вимагає спеціальних знань та обладнання. В нашому центрі є все необхідне для повноцінного ремонту. Наші майстри мають великий досвід у роботі з різними системами кондиціонування, що гарантує усунення поломки згідно з технологічними нормами.

Фахівці Бош Авто сервіс Таксопарк виділяють кілька найбільш частих несправностей автокондиціонерів:

  • Проблеми з компресором – оскільки це дуже складна поломка. Причиною може бути недбале відношення до обслуговування АС.
  • Дрібні поломки – наприклад, розсихання гумових прокладок і корозія металу можуть призвести до розгерметизації системи. Не усуваючи вчасно поломку, автовласник пересуватиметься за відкритою системою, а масло збереться внизу компресора. Уникнути такої проблеми допоможе регулярний огляд системи досвідченими фахівцями. Довіряйте лише досвідченим майстерним, оскільки це дуже серйозна і складна робота.
  • Компресор і вентиль для регулювання температури часто піддаються корозії. Елементи можуть не провертатися або ж видавати гуркіт. Часточки графітових компресійних кілець потрапляють у систему, що остаточно засмічує ТРВ.
  • Після виходу з ладу шлангів автокондиціонера фреон буде витікати. Якщо неправильно замінити шланги ситуація може суттєво погіршати. Рекомендуємо навіть при маленьких поломки звернутися до професіоналів.
  • Розгерметизація системи є однією з основних причин поломок компресора. Причин для цього може бути багато: корозія, знос прокладок, витік фреону й інше. Можливо перетирання конденсатора власними вентиляторами.
  • Поломки електрики та непрохідність системи, як правило, з ‘являються через бруд або вологи. Часто з цією проблемою стикаються жителі міст, оскільки атмосфера досить забруднена. Чистка кондиціонера є важливою частиною послуг з догляду за системою, фахівці радять проводити її два рази на рік. Зазначимо, що контакти з ‘єднань провідників можуть не просто відходить, а навіть гнити.
  • Одним з варіантів поломки, також може бути неправильна заправка.

Запишіться на діагностику, заправку і ремонт автокондиціонерів в Бош Авто Сервіс Таксопарк:

+38 067 679-96-96
+38 050 325-96-96

Зв’язатися з нами

пн. - пт. — c 8:30 до 17:30
выходной — сб., вс.

+38 067 679-96-96

+38 050 325-96-96

или
Записатися

СТО Бош Авто Сервіс Таксопарк

м. Запоріжжя
вул. Шкільна, 4
(067) 679-96-96
(050) 325-96-96

Режим роботи:
з 8:30 до 17:30
вихідний – субота, неділя

Записатися