Бош Авто Сервіс Таксопарк

Запоріжжя, вул. Шкільна, 4

ПН-ПТ: 8:30 – 17:30

Запоріжжя, вул. Шкільна, 4

Ремонт дизельних двигунів в Запоріжжі

Дизельні двигуни користуються великою популярністю у наш час. Багато людей віддають перевагу їм завдяки ощадливості. Але дизель як і будь-яка інша техніка може вийти з ладу. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, тоді ремонт дизельного двигуна в Запоріжжі у нашій компанії може вам допомогти.

В яких випадках дизельному двигуну потрібен ремонт?

Наступні ознаки вказують на те, що дизельному двигуну необхідний ремонт:

 • Виникнення стуків і сторонніх шумів під час роботи;
 • Двигун перестає працювати у випадку підвищення швидкості;
 • Двигун дуже важко запустити або взагалі неможливо в зимовий період часу;
 • Потужність мотору істотно знижується під час руху;
 • З труби виходить дим білого або чорного кольору;

В усіх цих випадках не варто тягнути, потрібно якомога швидше відремонтувати агрегат і зробити це зможуть наші фахівці.

Професійне обслуговування дизельних двигунів на сучасному СТО

Якщо вас цікавить обслуговування дизельного двигуна в Запоріжжі, ви можете сміливо звертатися до нас, тому що наша компанія займається обслуговування агрегатів для наступної техніки:

 • Автомобілі;
 • Мотоцикли;
 • Сільськогосподарська техніка;
 • Вантажні автомобілі;

Великий досвід і необхідна матеріально-технічна база дозволяє нам успішно впоратися з ремонтом самих різних двигунів.

Наш сервіс надає свої послуги тільки на місці. Тобто ми не здійснюємо виїзд за адресою замовника. Щоб відремонтувати свій дизельний двигун вам буде потрібно доставити його нам, після чого ми і займемося його ремонтом.

Діагностика дизельного двигуна в Запоріжжі

Діагностика двигуна необхідна для того, щоб виявити можливі проблеми в його роботі. Для проведення діагностики ми використовуємо сучасне обладнання, що дозволяє отримати детальну інформацію про поточний стан агрегату. Після проведення такої діагностики ми повідомимо вам всі отримані дані, а також розкажемо яким чином можна вирішити проблеми в разі їх наявності. Надавши конкретні деталі і ціни на них.

Найменування послуги Ціна, грн. без ПДВ
Захист піддона картеру двигуна. Зняття / встановлення 90
Заміна мастила в двигуні з масляним фільтром 210
Повітряний фільтр двигуна. Заміна 30

Чому слід звертатися на СТО Бош Авто Сервіс Таксопарк

Якщо замовите ремонт дизельного двигуна в Запоріжжі в нашій компанії ви не помилитеся, тому що наш сервіс має цілу низку переваг:

 • Висока якість послуг. У наших фахівців дуже високий професійний рівень і великий досвід. Вони здатні ефективно впоратися з будь-якою проблемою. Тому обравши СТО Бош Авто Сервіс, ви можете бути впевненими, що ви отримаєте якісні послуги.
 • Оперативність. Грамотна організація роботи наших співробітників дозволяє нам здійснювати ремонт дизельних двигунів і інші роботи в дуже швидкі терміни. Звертаючись до нас вам не доведеться довго чекати.
 • Сучасне обладнання. Наш сервіс облаштований найкращим сучасним обладнанням від відомих європейських та світових виробників. Це позитивно позначається на якості наших послуг й дозволяє нам виконувати великий спектр різних робіт.
 • Досвід більше 10 років. Послуги з діагностики і ремонту дизельних двигунів наша компанія надає вже протягом більш ніж 10 років. За цей час нам вдалося досягти високого рівня довіри з боку багатьох наших клієнтів. Наявність такого істотного досвіду дозволяє нам робити власну роботу якісно.
 • Вигідна вартість. Послуги нашого сервісу це можливість заощадити. Наші розцінки одні з найбільш доступних на даний момент. Переконатися в цьому ви можете якщо просто звернете увагу на наш прайс лист, де міститься вся інформація з цього питання.
 • Чудовий сервіс. Наші фахівці зможуть відповісти на всі ваші запитання, і запропонувати найбільш вигідні для вас способи вирішення питань, що виникли.

Всі ці переваги і роблять наш сервіс відмінним вибором для всіх тих кого цікавить ремонт або діагностика дизельного двигуна в Запоріжжі.

Відгуки наших клієнтів

Марина Моисеенко

Доступные цены, достойный уровень обслуживания. Рекомендую!

Андрей Величко

Впервые обратился на станцию на диагностику ходовой и двигателя. А также мелкий ремонт некоторых узлов. Заявку оставил на сайте, перезвонили очень быстро и записали. На станции автомобилем занимались адекватное количество времени. Расположение отличное. Отдельно хотелось бы отметить работу приемщика Александра.

 

Сергей Конотовский

Очень нравится сервис !!!! Уже 5 лет с ними!!!!

Сергей Григорьев

Обращался к ребятам по поводу проточки тормозных дисков. Всё супер, отдали авто через 2 часа. Диски протачивали прямо на машине.

DMITRIY SYROV

1. Менял тут недавно моторное масло и фильтр. Порадовала пунктуальность администрации и точность работы мастера. Старый масляный фильтр в багажник кинуть забыли – это не существенный минус.
2. Мое второе “пришествие” на эту СТО также прошло успешно. На этот раз я менял пружины по кругу на своей CRV-3. Работы выполнили на отлично.
P.S. по какой-то неведомой мне причине, мастера не положили в багажник замененные пыльники и отбойники передних амортизаторов.

Чому обирають нас

ЯКІСТЬ РОБІТ
Ми робимо роботу якісно та вчасно
ПОМІРНІ ЦІНИ
Оптимальне співвідношення ціни і якості
ЧЕСНІСТЬ
Ми ремонтуємо і міняємо тільки те, що дійсно потрібно!
ГАРАНТІЯ НА РОБОТУ ТА ЗАПЧАСТИНИ
Надаємо гарантію на всі проведені роботи та придбані у нас запчастини

Зв’язатися з нами

пн. - пт. — c 8:30 до 17:30
выходной — сб., вс.

+38 067 679-96-96

+38 050 325-96-96

СТО Бош Авто Сервіс Таксопарк

м. Запоріжжя
вул. Шкільна, 4
(067) 679-96-96
(050) 325-96-96

Режим роботи:
з 8:30 до 17:30
вихідний – субота, неділя

Записатися