Бош Авто Сервіс Таксопарк

Запоріжжя, вул. Шкільна, 4

ПН-ПТ: 8:30 – 17:30

Запоріжжя, вул. Шкільна, 4

Ремонт електрообладнання автомобіля

Ремонт електрообладнання автомобіля: основні види

Сучасний автомобільний ринок пропонує нові моделі машин зі складною системою електричних вузлів. Чим складніше система, тим більше можливостей вона дає водієві. Фахівці СТО Бош Авто Сервіс Таксопарк в Запоріжжі  виконують такі роботи з електрообладнанням:

• діагностика і ремонт електронної системи гідропідсилювача керма;

• скидання тимчасових сервісних інтервалів;

• перевірка, заміна реле, запобіжників;

• заміна контролерів, які відповідають за роботу трансмісії, силової установки;

• відновлення системи електронного уприскування палива;

• виявлення, скидання помилок бортового комп’ютера.

Після закінчення ремонту майстер обов’язково перевірить відповідність усіх електронних систем вихідним характеристикам.

Як проходить діагностика

Бортовий комп’ютер автомобіля фіксує всі неполадки або збої в роботі систем транспорту. Однак вважати цю інформацію можна тільки за допомогою спеціальних сканерів. Спочатку майстер вивчає зовнішні прояви неполадок, фіксує їх. Потім він підключає спеціальне обладнання до систем, які дають явні збої, тестує їх, визначаючи причини несправності.

Діагност бачить на екрані сканера дані про стан електрообладнання. Професійні сканери дозволяють простежити за функціонуванням будь-якого вузла автомобіля під час його роботи. Так визначаються приховані неполадки, які проявляються тільки в деяких режимах роботи системи і вимагають ремонту.

Після комплексної комп’ютерної діагностики діагност дає висновок про саму проблему і пропонує варіанти її усунення: ремонт, заміна деталей, датчиків, промивка дросельного вузла, форсунок інжектора та інше.

В рамках технічного обслуговування електроніки машини проводяться такі види робіт:

• діагностика електронних систем: тестуються всі блоки управління, при виявленні проблем неполадки усуваються;

• обслуговування акумуляторів: тестування акумуляторів на готовність до роботи в зимовий період, заміна і утилізація відпрацьованого акумулятора;

• ремонт і технічне обслуговування систем «старт-стоп»: усунення всіх видів неполадок, в тому числі при повному виході системи з ладу.

Обслуговування на  СТО Бош Авто Сервіс Таксопарк

Що б не трапилося з вашою машиною, наші фахівці швидко та уважно протестують всю її електронну систему, знайдуть і усунуть неполадки. Всі роботи проводяться на передовому обладнанні досвідченими майстрами, тому ремонт проходить в найкоротші терміни, акуратно і з гарантією. Якщо це можливо, працівники СТО відновлять зламану деталь за заводськими параметрами.

Який би вам ні знадобився ремонт, діагностика електрики автомобіля,  ви завжди отримаєте бездоганний професійний автосервіс. Довірте ваш автомобіль нашим фахівцям!

+38 067 679-96-96
+38 050 325-96-96

Відгуки наших клієнтів

Марина Моисеенко

Доступные цены, достойный уровень обслуживания. Рекомендую!

Андрей Величко

Впервые обратился на станцию на диагностику ходовой и двигателя. А также мелкий ремонт некоторых узлов. Заявку оставил на сайте, перезвонили очень быстро и записали. На станции автомобилем занимались адекватное количество времени. Расположение отличное. Отдельно хотелось бы отметить работу приемщика Александра.

 

Сергей Конотовский

Очень нравится сервис !!!! Уже 5 лет с ними!!!!

Сергей Григорьев

Обращался к ребятам по поводу проточки тормозных дисков. Всё супер, отдали авто через 2 часа. Диски протачивали прямо на машине.

DMITRIY SYROV

1. Менял тут недавно моторное масло и фильтр. Порадовала пунктуальность администрации и точность работы мастера. Старый масляный фильтр в багажник кинуть забыли – это не существенный минус.
2. Мое второе “пришествие” на эту СТО также прошло успешно. На этот раз я менял пружины по кругу на своей CRV-3. Работы выполнили на отлично.
P.S. по какой-то неведомой мне причине, мастера не положили в багажник замененные пыльники и отбойники передних амортизаторов.

Зв’язатися з нами

пн. - пт. — c 8:30 до 17:30
выходной — сб., вс.

+38 067 679-96-96

+38 050 325-96-96

или
Записатися

СТО Бош Авто Сервіс Таксопарк

м. Запоріжжя
вул. Шкільна, 4
(067) 679-96-96
(050) 325-96-96

Режим роботи:
з 8:30 до 17:30
вихідний – субота, неділя

Записатися